پروتز سینه در قزوین توسط جراح پستان

پروتز سینه در قزوین

پروتز سینه در قزوین یکی از عمل‌های جراحی زیبایی ایمنی است که سال‌ها تعداد زیادی از خانم‌ها این جراحی را انجام می‌دهند؛ اما زمانی نتایج رضایت‌بخش است که توسط جراح پستان انجام گیرد.

همانطور که می‌دانید شهر قزوین نزدیک به کرج است و می‌توانید برای تجربه عملی بسیار خوب به کرج سفر کنید و عمل پروتز سینه در کرج را توسط دکتر بلال دلشاد انجام دهید.

دکتر بلال دلشاد متخصص پستان، مهارت و تجربه کافی در این زمینه دارد که مهم‌ترین فاکتور برای انتخاب پزشک است.

نتیجه این عمل جراحی به قدری مهم است که برای مراجعه به بهترین پزشک باید به هر شهری سفر کنید. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این عمل در اختیار شما قرار دهیم.

مزیت‌های انجام پروتز سینه در قزوین

از آنجایی که این جراحی زیبایی از مزیت‌های زیادی برخوردار است، بسیاری از افراد علاقمند به انجام این عمل جراحی شده‌اند:

 • افزایش اعتماد به نفس به دلیل زیبایی بیشتر
 • افزایش سایز سینه به شکلی خوش فرم
 • رفع سینه غیر تقارن
 • اصلاح هرگونه ناهمواری یا مشکل ظاهری در سینه پس از جراحی‌های مختلف

مزیت پروتز سینه

نکات مهم قبل از انجام پروتز سینه در قزوین

قبل از انجام این عمل زیبایی باید نکاتی را در نظر بگیرید که در نهایت از انتخاب و جراحی که انجام داده‌اید نهایت رضایت را داشته باشید.

انتخاب جراح

انتخاب پزشک مهم‌ترین مسئله‌ای است که باید قبل از هرچیز در نظر بگیرید. باید پزشکی را انتخاب کنید که تخصص در زمینه پستان و تجربه لازم در این زمینه را داشته باشد.

در گام بعدی باید از افرادی که این عمل زیبایی را توسط پزشک مورد نظر شما انجام داده‌اند پرس و جوهای لازم را داشته باشید تا متوجه میزان رضایت آنها از نتیجه عمل و پزشک بشوید. با مراجعه حضوری به دکتر بلال دلشاد متوجه میزان رضایت بالای مراجعین از نتایج عمل خواهید شد.

انتخاب نوع مناسب پروتز

انواع مختلفی از پروتز سینه در قزوین وجود دارد که هر کدام از ویژگی‌های خاصی برخوردارند. پزشک ابتدا انتظارات بیمار را در نظر می‌گیرد و با در نظر گرفتن خواسته‌های بیمار بهترین نوع را برای او انتخاب خواهد کرد.

دو نوع سالین و سیلیکونی محبوب‌ترین انواع آن هستند. سیلیکونی بیشتر از نوع نمکی مورد استفاده قرار می‌گیرد، کمتر دچار چین و چروک در سینه می‌شود و همچنین بافتی بیشتر شبیه به سینه دارد.

همچنین این مدل از نظر ظاهری قطره‌ای شکل بوده و ظاهری بیشتر شبیه به بافت طبیعی سینه دارد. نوع سالین از محلول نمک استریل پر شده است و ظاهری گرد و پرتری را به سینه می‌دهد. اگر انتخاب شما نوع طبیعی‌ست، این گزینه برای شما مناسب نخواهد بود.

همچنین اگر نوع سالین پاره شود هیچ مشکلی رخ نمی‌دهد و به راحتی جذب بدن خواهد شد، در حالی که سیلیکونی به این صورت نیست. در صورت نیاز پزشک توضیحات بیشتری برای انتخاب بهتر شما خواهد داد.

انواع پروتز سینه

میزان ماندگاری پروتز چقدر است

با وجود این که نتایج این عمل زیبایی طی مدت زمان زیادی باقی می‌ماند؛ اما نمی‌توان گفت که تا آخر عمر به همان شکل اولیه باقی خواهد ماند.

در برخی مواقع ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به تعویض پروتز داشت باشید. برخی از خانم‌ها پس از گذشت حدود ۱۰ سال نیاز به جراحی مجدد دارند. برخی دیگر با گذشت ۱۰ سال نیز همچنان از عمل خود رضایت داشته و نیاز به تعویض ندارند.

روند بهبودی پروتز سینه در قزوین

معمولا افرادی که تحت این عمل جراحی قرار می‌گیرند پس از جراحی پروتز به زودی می‌توانند فعالیت داشته باشند. پس از جراحی نیاز به استراحت چند هفته‌ای دارید؛ بنابراین توصیه می‌کنیم که یک یا دو هفته از محل کار خود مرخصی بگیرید.

نکته دیگر این است که نباید به مدت یک هفته رانندگی کنید. برخی از جراحان توصیه می‌کنند تا ۳ ماه پس از جراحی سینه باید طی ۲۴ ساعت از سوتین‌های مخصوص پس از جراحی استفاده شود. باید حداقل طی یک ماه از انجام فعالیت‌های ورزشی و بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید.

طی ۱ یا ۲ هفته

بخیه‌ها طی این مدت کشیده می‌شود مگر اینکه از بخیه‌های جذبی استفاده کرده باشند.

پس از ۶ هفته

پس از گذشت ۶ هفته باید بتوانید بیشتر فعالیت‌های گذشته خود را انجام دهید. علاوه بر این پس از گذشت این مدت جای زخم‌ها کمتر می‌شود.

پس از چند ماه

پس از گذشت چندین ماه باید سینه‌هایی به ظاهر طبیعی داشته باشید و معمولا دیگری نیاز به استفاده از سوتین‌های مخصوص پس از جراحی نیست. با این حال پزشک متخصص پستان مدت زمان مورد نیاز استفاده از این نوع سوتین‌ها را به شما خواهد گفت.

متخصص جراح پستان

آشنایی با مشکلات احتمالی پس از پروتز سینه در قزوین

این عمل جراحی همانند جراحی‌های دیگر ممکن است عوارض کوتاه مدتی به همراه داشته باشد. در صورتی که در انتخاب پزشک خود نهایت دقت را داشته باشید دچار مشکلات بزرگ ناشی از این جراحی نخواهید شد.

عوارض احتمالی:

 • احساس درد و افزایش حساسیت در ناحیه نوک سینه
 • تورم
 • خونریزی
 • کبودی

عوارض نادر:

 • عفونت
 • مشکلات مرتبط با ترمیم زخم
 • هماتوم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

mobile-navمشاوره رایگان خدمات
09368329595