خدمات

خدماتی که توسط دکتر بلال دلشاد، فوق تخصص جراح پستان، برای بیماران انجام می‌گیرد، شامل خدمات درمانی و زیبایی است. 

بخشی از خدمات درمانی و زیبایی شامل درمان سرطان سینه، ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن، لیپوماتیک، ماموپلاستی، پروتز سینه، بازسازی سینه، لیفت سینه، تزریق چربی، بازسازی سینه، براکیوپلاستی، ژنیکوماستی و… است که توسط آقای دکتر بلال دلشاد انجام می‌گیرد.

بسته به شرایط بیمار و معایناتی که توسط پزشک انجام می‌گیرد، هر یک از این موارد درمانی و زیبایی با به‌روزترین تجهیزات و تکینیک‌ها انجام می‌شود.

خدمات دکتر دلشاد

خدمات جراحی زیبایی و درمانی دکتر

۱

ابدومینوپلاستی

_

ابدومینوپلاستی، نوعی عمل زیبایی برای صاف شدن شکم است. در این عمل زیبایی تمامی پوست و چربی‌های اضافی در شکم توسط پزشک برداشته می‌شود. بافت همبند شکم نیز با بخیه سفت و مستحکم می‌شود.

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که پوست یا چربی اضافه در ناحیه شکم خود دارید یا بافت قسمت پایینی شکم ضعیف و دچار افتادگی شده است، به پزشک مراجعه کنید تا برای انجام این عمل زیبایی بررسی‌های لازم را انجام دهد.

این روش برای خانم‌هایی که بارداری متعددی داشتند یا افرادی که پس از کاهش وزن، شل شدگی پوست در ناحیه شکم تجربه کرده‌اند، می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

۲

لیپوساکشن

_

لیپوساکشن نوعی عمل جراحی زیبایی است که برای خارج کردن چربی‌های اضافه در بدن کاربرد دارد. بسیاری از افراد با وجود رعایت رژیم غذایی و انجام تمرینات ورزشی منظم، موفق به آب کردن چربی در نواحی مختلفی از بدن خود نمی‌شوند، در این مواقع انجام لیپوساکشن می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد تا فرم بدن ایده‌آل‌تری داشته باشید.

این عمل جراحی به روش ساکشن برای برداشتن چربی از نواحی خاصی از بدن مانند شکم، باسن، ران، بازوها، گردن و… کاربرد دارد. علاوه بر خارج کردن چربی، به این نواحی از بدن نیز شکل می‌دهند.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید، لیپوساکشن روشی برای کاهش وزن نیست و تنها بدن با این روش کانتورینگ می‌شود.

۳

لیپوماتیک

_

لیپوماتیک تنها برای افرادی انجام می‌گیرد که قصد تغییر سایز و فرم بدن خود را دارند و روشی مناسب برای کاهش وزن نخواهد بود.

این عمل زیبایی به صورت سرپایی برای افراد انجام می‌شود. تنها ظرف یک جلسه تمامی چربی‌های اضافی در برخی از نواحی مورد نظر بدن مانند شکم، پهلو، ران و… خارج شده و در صورت نیاز به قسمت‌های دیگر بدن مانند سینه و باسن منتقل می‌شود.

در پی این عمل زیبایی بیمار دچار شل شدگی و افتادگی پوست نمی‌شود و پوست استحکام خود را حفظ خواهد کرد. به این نکته توجه داشته باشید که کاهش سایز در افراد طی مدت طولانی باقی می‌ماند و همچنین به رفع سلولیت نیز در بدن کمک می‌کند.

در این جراحی با حرکات ارتعاشی، لیپیدها آزاد می‌شوند و بدون درد و خونریزی از بدن خارج خواهد شد. هدف از این جراحی تغییر سایز و فرم بدم است. مدت زمان بهبودی بین ۳ تا ۷ روز ادامه دارد.

۴

براکیوپلاستی

_

براکیوپلاستی نوعی عمل جراحی کانتورینگ است که قسمت پشت بازو، از بازو تا آرنج تغییر شکل می‌دهد. در واقع پوست و بافت اضافی برداشته می‌شود و بازو صاف‌تر به نظر می‌رسد.

این عمل جراحی اغلب در مواقعی که افراد کاهش وزن زیادی داشته‌اند و پوست دچار افتادگی شده است، انجام می‌گیرد. براکیوپلاستی را می‌توان همزمان با جراحی‌های دیگر نیز انجام داد.

طی این عمل، بافت اضافی از زیر بازو خارج می‌شود و سپس بافت باقی‌مانده به یکدیگر دوخته می‌شود.

۵

ژنیکوماستی

_

منظور از ژنیکوماستی افزایش مقدار بافت سینه در آقایان است که به دلیل عدم تعادل هورمون‌های استروژن و تستوسترون ایجاد می‌شود.

ژنیکوماستی می‌تواند یک یا هر دو سینه را تحت تاثیر قرار دهد که گاهی به‌صورت ناهموار ایجاد می‌شود. به‌طور کلی چنین حالتی، مشکل جدی نیست و تنها جهت افزایش اعتماد به نفس و تسکین درد توسط پزشک با عمل جراحی درمان می‌شود.

ژنیکوماستی ممکن است خود به خود از بین برود، در صورت که ادامه‌دار باشد با عمل جراحی بافت اضافی برداشته خواهد شد.

مشاوره رایگان برای کلیه خدمات درمانی و زیبایی

برای دریافت مشاوره کافی است با کلینیک تماس بگیرید

۶

ماموپلاستی

_

ماموپلاستی یکی از عمل‌های جراحی است که هم به هدف زیبایی و هم به عنوان راهکار درمانی به عنوان مثال برای رفع گردن درد، انجام می‌گیرد. در واقع روشی است که به هدف برداشتن چربی، بافت و پوست اضافه سینه انجام می‌گیرد.

اگر سینه‌های بزرگی دارید، ممکن است برای رفع کمردرد یا گردن درد ناشی از سینه‌های بزرگ و داشتن ظاهری زیباتر به عمل ماموپلاستی نیاز داشته باشید. 

قبل از انجام هرگونه اقدامی ‌در این باره باید با پزشک فوق تخصص جراحی پستان در رابطه با انتظارات خود از عمل، مزایا و معایب احتمالی صحبت کنید.

۷

لیفت سینه

_

احتمالا با عبارت لیفت سینه آشنایی دارید. بسیاری از خانم‌ها به دلایل مختلفی مثل افزایش سن یا شیردهی دچار افتادگی سینه می‌شوند. این موضوع برای برخی افراد ناخوشایند بوده و به دنبال روش‌هایی برای رفع آن هستند. امروزه با روش‌های مختلف لیفت سینه می‌توان افتادگی سینه را درمان کرده و باعث سفت شدن بافت پوست این ناحیه شد. لیفت سینه به دو روش جراحی و غیرجراحی انجام می‌شود. لیفت سینه به روش جراحی (ماستوپکسی) پوست اضافی را از بین برده و با رفع افتادگی سینه باعث سفت شدن سینه می‌شود. البته بسیاری از بیماران روش‌های غیرجراحی را به دلیل کمتر بودن عوارض و دوره نقاهت انتخاب می‌کنند. در روش‌های بالا کشیدن سینه بدون جراحی هیچ برشی روی سینه ایجاد نمی‌شود و نیازی به بیهوشی نیست. بدون شک روش‌های غیرجراحی ایمن‌تر بوده و عوارض بسیار کمتری دارند. برای انتخاب بهترین روش لیفت سینه حتما از متخصص زیبایی با تجربه‌ای مشاوره داشته و انتظارات خود از عمل زیبایی با او در میان بگذارید.

۸

پروتز سینه

_

پروتز سینه جزء یکی از عمل‌های زیبایی پرطرفدار در بین خانم‌هاست. با انجام پروتز سینه می‌توانید سایز سینه‌های خود را به فرم و اندازه دلخواه افزایش دهید. به همین جهت این عمل زیبایی محبوبیت زیادی در بین خانم‌ها دارد.

جراحان برای انجام این عمل زیبایی از ژل‌های سیلیکونی استفاده می‌کنند که نرم است و حسی شبیه به سینه‌های طبیعی ایجاد می‌کند. پروتزهای سینه به گونه‌ای هستند که پس از عمل، سینه کاملا در کاپ سوتین قرار می‌گیرد و کاملا حالت گردی را به سینه می‌دهد.

این عمل برای بسیاری از خانم‌ها از جمله افرادی که به دلیل کاهش وزن، شیردهی، سو تغذیه و… کاهش سایز و افتادگی سینه داشته‌اند، بسیار کاربردی است.

۹

درمان و جراحی سرطان‌های سینه

_

درمان سرطان سینه یکی از خدماتی است که توسط بهترین فوق تخصص جراحی پستان در کرج؛ دکتر بلال دلشاد به صورت فوق تخصصی ارائه می‌شود.

بروز سرطان سینه به دلیل ایجاد سلول‌های سرطانی در پستان است. امکان ایجاد این بیماری هم در آقایان و هم در خانم‌ها وجود دارد؛ اما، در خانم‌ها بسیار شایع‌تر است.

از آنجایی که این بیماری در حال افزایش است، تشخیص به موقع و درمان موثر بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند تا بتوان از مرگ و میر ناشی از این بیماری جلوگیری کرد.

۱۰

بازسازی سینه

_

بازسازی ممکن است بطور همزمان طی جراحی پستان انجام شود(بازسازی فوری) و یا طی ماه ها و یا سالهای بعد انجام شود(بازسازی تاخیری).
شکل پستان جدید می تواند با استفاده از ایمپلنت و یا بافت سایر نواحی بدن خود شما (عمدتا ناحیه پشت و یا شکم) ایجاد شود. معمولا پستان بازسازی شده نیپل ندارد اما می توان نیپل را به روش جراحی و یا با خالکوبی ایجاد کرد، البته از نیپل های قابل چسباندن موقت هم می توان استفاده کرد.
هدف از بازسازی پستان که توسط جراح پستان انجام می شود ایجاد پستان به شکلی است که تا حد ممکن طبیعی بوده و سعی می شود از نظر سایز و شکل و محل قرارگیری با پستان طرف مقابل هماهنگ باشد. در هر حال در بهترین حالت هم ممکن است تفاوت هایی بین پستان اولیه و پستان بازسازی شده بوجود آید که در این حالت می توان با جراحی روی پستان اصلی این تفاوت ها را به حداقل رساند .

mobile-navمشاوره رایگان خدمات
09368329595